ETA ile Entegre Uygulamalar

Entegre

Online BA-BS Mutabakatı & Muatabakat

BA-BS

BA-BS Mutabakat programı ile müşterileriniz ve satıcılarınız ile kolayca mutabakat yapabilirsiniz. Mutabakat için firmanızın kullandığı logolu matbu evrak dizaynınızı da kolayca yapabilirsiniz.Müşterileriniz cevaplarını internet üzerinden bir link e tıklayarak kolayca size iletebilirler.

İlgili ay verileri ETA dan çekilir. Ekrana o ay mutabakata konu olan firma bilgileri gelir . Gönder butonu basılır bütün fimalar için BA-BS mutabakatı hazırlanır. Bu hazırlık sonucunda gelen bilgiler tek tek veya toplu olarak mail atılır. Mail adresi olmayan firmalar program tarafından belirlenir ve size bildirilir. Bu firmalar için yeni mail adresleri girilir ve tekrar yollanır veya fax çekilir.

Otomatik BA-BS mutabakatı programı ile saatlerce sürebilecek işlemlerinizi birkaç dakikada yapabilirsiniz.


Demo kurulumu veya daha fazla Bilgi için... »ETA SQL Uyarı Programı

Uyarı

SQL uyarı programı ETA ile entegre bir şekilde çalışır. Program içerisindeki yapılan işleri takip eder sizin belirlediğiniz şartlar gerçekleşince size ekrana mesaj olarak ve/veya email olarak bildirir. Bu işlemi de yine sizin belirleyeceğiniz zaman dilimleri içinde gerçekleştirir.

Bildireceğimiz şartları örneklersek ,bu gün vadeli tahsil edeceğimiz çekler /senetler var mı ?, ödeyeceğimiz firma çeklerimiz var mı? Bu şartları konrol et ve ekarana mesaj olarak yaz. Bir başka örnek ; Önümüzdeki hafta toplam ne kadar tahsilat yapılacak , bugün yapılan satışların toplamı nedir ? bugün yapılan tahsilatlar ve ödeme dökümleri nedir ? Bu bilgileri her akşam belirlediğim adrese mail gönder vb.

Yukarıdaki örnekler firmalara ve kullanıcılara göre değişiklik gösterebilir. Programımızda yapılacak işlemleri belirleme SQL kodları ile yapıldığı için her firma veya her kullanıcı kendi isteğine göre bildirim şartları belirleyebilir .

Demo kurulumu veya daha fazla Bilgi için... »


Otomatik SQL yedekleme Programı

SQL Yedekleme

Otomatik Yedekleme Programı ile yedekler alındı mı ? en son ne zaman alındı ? vb. sorular ortadan kalkmaktadır. Siz yedeklemenin ne zaman yapılması gerektiğini bildirirsiniz program belirlediğiniz şartlara göre yedeğinizi alır . İsteğe bağlı olarak harici diskinize kopyalar ayrıca bu işlemlerin başarılı bir şekilde yapılıp yapılmadığını size mail olarak bildirir .

Otomatik SQL yedekleme programı ile istenilen sayıda görev tanımlanır . Bu görevlerin hangi zaman aralığında yapılacağı belirlenir. ( saatlik , günlük veya aylık görevler tanımlanabilir). Bu görevler içerisinde hangi firmalar yedeklenecek bilgisi verilir. Program anamakinede arka planda çalışır. Görevin zamanı gelince yedek alır.

Demo kurulumu veya daha fazla Bilgi için... »


Akıllı Excel Fiyat Aktarımı

Akıllı Excel

Firmanıza gelen fiyat listeleri excel ortamında ise bu bilgileri çok kolay bir şekilde programınıza transfer edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz Excel Aktarımı programı şu şekilde çalışmaktadır . Aktarma işlemi her yeni fiyat listesi geldiğinde yeniden yapılabilir.

Demo kurulumu veya daha fazla Bilgi için... »


Web Raporlama

Web Rapor

Firmalara özel ETA entegreli geliştirdiğimiz bir çok rapor bulunmaktadır.

Web raporlamadaki amaç firma bağımlılığı olmadan internetin bulunduğu her ortamdan raporlarımızı alabilmemizdir. Uygulamalar web uygulaması olduğu için herhangi bir cihazdan browser ile açılabilir. Raporunuza ister telefondan ister tabletden isterseniz başka bir bilgisayardan ulaşabilirsiniz. Burada web raporlar firma istekleri ve kullanıcılar özel olacağı için talepler her bir firmaya özel tasarlanır.

Web raporlara cep telefonları üzerinden de rahatlıkla erişilebilir.


Daha fazla Bilgi için... » 

Akaryakıt İstasyonu Uygulaması

Benzin

Akaryakıt istasyonlarının çoğunda pompa ile çalışan Turpak programı bulunmaktadır. Programımız sayesinde Turpak üzerinden alınan bilgiler ETA nın içerisine atılmaktadır ve muhasebe bağlantısıda bu bilgiler doğrultusunda kolayca yapılmaktadır.

Entegre çalışan programımız ile yapılabilecek işlemler şunlardır.

Cari takibi ETA dan yapılır .( Bir firmanın birden fazla aracı olabilir . Bu araçlar plaka üzerinden veya key üzerinden takip edilir.)

Fatura kesim tarihi gelince yukarıdaki bilgiler doğrultusunda cari lere fatura düzenlenir.

Cari takip ettiğimiz firmaya isterse irsaliye dökümleri verilebilir.

Araç tanıma sistemine verilen yakıt takibi yapılır. ( hangi araç hangi tarihte hangi yakıtı aldı bilgisi ETA ya kayıt edilir.)

Pompacıların yapmış olduğu satışlar takip edilir. ( hangi plakara hangi yakıt verildi bilgisi takip edilebilir )

Bazı istasyonlar tarafından istenilen yakıt ekstresi de seçimlik olarak alınabilir. ( bu tarihler arasında şu yakıt hangi plakalara satıldı bilgisi )


Daha fazla Bilgi için... »


 

ETA ile entegre B2B

B2B

Bayileriniz veya müşterileriniz siparişlerini artık internet üzerinden versin istiyorsanız B2B programını kullanabilirisiniz.

B2B programı şu şekilde çalışmaktadır ;

B2B Programının bazı özellikleri şunlardır.

Veriler online olarak ETA dan çekilir ve ETA ya yazılır.

Müşterinin hangi bilgilere ulaşacağı önceden belirlenebilir.

Stok bilgileri resimli olarak gösterilebilir.

Aynı zamanda bayiler stok bakiyesini görsün/görmesin , fiyatları görsün/görmesin vb. tanımlar yapılabilirDaha fazla Bilgi için... »


Diğer Uygulama ve Çözümler

Diğer

Elterminali & Barkod ve Depo Yönetimi Çözümleri... »

Iphone / Ipad / Android ve Web Raporlama ... »

ETA ile Entegre B2B Çözümleri... »

Firmalara özel Rapor Çözümleri... »

ETA ile Entegre Akaryakıt İstasyonları Çözümleri... »